Kdo by nechtěl mít opravdu krásné a příjemné bydlení? Takové bydlení, kde je klid a pohoda. Věřte, že hodně lidí by chtělo mít takové bydlení, kde se budou cítit opravdu nejlépe a kde také bude jejich šťastná a spokojená rodina. Bydlení také není od toho, aby tam bydlel člověk, aby všechno bylo jenom podle něj, protože si myslím, že když člověk bude trvat jenom na svém. A bude i navzdory ostatním dělat něco jiného, tak potom se také mohou v domácnosti hádat. A já si myslím, že hádky v domácnosti jsou naprosto zbytečné. Proč by se lidé měli hádat? Myslím si, že je to potom velice smutné.

Bydlet můžete v bytě nebo v domě.

Lidé by spíše měli dbát na to, aby se cítili spokojeně a také aby své bydlení budovali spolu. My s partnerem jsme také už měli v plánu, že půjdeme bydlet spolu, jenomže jsme stále na to neměli finance. My jsme ze začátku chtěli své bydlení koupit na hypotéku. Chtěli jsme nějaký menší byteček dva plus jedna. Jenomže jsme na to neměli peníze. Naše platy nebyly takové, aby nám dali hypotéku, takže nám nakonec nic nezbylo, než abychom šli bydlet do nájmu. Ano, je to takové divné a nechtěli jsme to, ale co nám zbylo?

Jak byste chtěli bydlet vy?

Já už jsem byla těhotná, byla jsem v pátém měsíci a rozhodně jsem nechtěla bydlet u rodičů anebo u rodičů mého partnera, takže jsme si své bydlení zařídili tak, že jsme šli zatím bydlet do garsonky. Tam je sice takový nižší nájem, ale je tam zase strašně málo místa. Musíme jednoduše šetřit. Chtěla jsem, až třeba budou dítěti tři roky, abychom si vzali hypotéku. Musíme našetřit na naše bydlení opravdu peníze, jinak si to nedokáži představit. Rozhodně nechci třeba pět nebo šest let bydlet v nějaké garsonce. Je tam opravdu málo místa. A hlavně pro dítě, kde si bude dítě hrát. Už to vidím, jak se tam potom třeba s partnerem budeme hádat, že máme malé místnosti, malý prostor a že ani nemáme žádné soukromí.