Bez techniky by se už málokterý člověk obešel, protože technika je něco, co člověka zaujme a co člověku také dává vlastně takový pocit svobody anebo pocit bezpečí. Protože si například vezměte, když jste někde pryč a máte třeba drahý dům anebo drahou výbavu, tak co byste si pořídili? Samozřejmě, že nějaký kvalitní zabezpečovací systém. Takový kamerový systém, kde přes vaše kamery se můžete online dívat v reálném čase, co se kolem děje. Podle mého názoru, tohle je opravdu skvělé a neuděláte chybu, když i vy si pořídíte nějaký kamerový systém, který vám bude hlídat vaše soukromí, bude hlídat vaše obydlí a vy budete alespoň v klidu.

Domů jsme si pořídili kameru.

Technika je v tomhle směru opravdu směrodatná a velice praktická. My jsme tohle právě s partnerem zanedbali. Ne, že bychom měli nějaký drahý byt a nebo výbavu, ale chtěli jsme akorát kameru dát do garáže, protože partner si pořídil opravdu krásné nové auto, na kterém si dává záležet a na kterém opravdu hodně lpí. Bohužel mu ho někdo naboural a partner byl opravdu naštvaný. Potom se proklínal, že si vůbec nedal žádné kamerové zabezpečení a žádný kamerový systém, takže od té doby už si dal k nám na zahradu a také ke garáži kamerový systém. A podle mého názoru neuděláte chybu.

Kamerový systém je důležitý.

Když i vy si tohle necháte udělat. Nikdy nevíte, co se může stát. A nemyslím tím, že když si dáte tuto skvělou techniku k vám na zahradu, že to musí být jenom kvůli zlodějům, ale může se stát i nějaká nehoda nebo nějaké nedorozumění, alespoň potom budete mít na kameře různé záznamy a důkazy. Kdyby se potom třeba něco stalo anebo kdyby byl názor proti názoru, tak alespoň budete vědět, že vy máte důkaz na kameře. Tedy za předpokladu, když se to stane u vás na pozemku. Jinak si myslím, že technika je v tomhle opravdu hodně dopředu a myslím si, že také mohou minimalizovat krádeže.