Vždycky jsem chtěla k počítači a k tabletu a také k mobilnímu telefonu opravdu kvalitní sluchátka. Já nemám ráda, když si musím pořizovat některá sluchátka, která jsou nekvalitní a která vydrží jenom chvilku. Určitě si ji pamatujete, že ještě před několika lety byla populární taková sluchátka, která byla opravdu obrovská. Byly to takové retro kousky. Retro sluchátka se mi docela líbila, ale zase na druhou stranu jsem si řekla, že jsou moc nepraktická, taková veliká sluchátka. Kam je pak dám? Mám ráda takové malé kabelky, ale tam by se mi rozhodně žádná velká sluchátka nevešla. Jedině, že bych je nosila kolem krku, jak to nosili puberťáci a dospívající.

Malá sluchátka jsou populární.

Jenomže tohle se zase mě vůbec nelíbilo, proto jsem si řekla, že si koupím úplně klasická sluchátka, nakonec se mi to vyplatilo. Protože později byla populární taková malá sluchátka, takové malé pecičky. Tohle si určitě budete pamatovat, protože já i zbytek mé rodiny po těchto sluchátkách opravdu hodně toužili. Řekla jsem si, co je na to tak skvělého, takováto technika. A musí to být tak drahé? Podle mého názoru už platí, že čím menší technika anebo čím menší technický výdobytek moderní doby, tak tím více je to drahé. Dokonce jsem se už dozvěděla, že budou i prsteny, které budou fungovat něco jako hodinky anebo malinkatý mobilní telefon.

Sluchátka má hodně lidí.

Vůbec si nedokáži představit, že bych ještě na ruce měla dva mobilní telefony, tedy vlastně tři mobilní telefony, a to jak prstýnek, tak také náramek nebo hodinky a také klasický mobilní telefon. Řekněte mi, na co tohle všechno je? Já vím, na co to je. Jenom na to, aby ses lidi tahali peníze podle mého názoru jinak v tom žádný užitek nevidím. Možná že by to monitorovalo zdraví anebo že by to měl třeba nějaký důchodce, kdyby se někde ztratil, tak podle mého názoru prsten na prstu neztratí. Dříve se ztratí spíše mobilní telefon.