Život bez peněz není tím, o co bychom my lidé stáli. Kdybychom měli vždy na výběr, jestli chceme být dostatečně finančně zajištění nebo naopak chudí, sotva by si někdo vybral chudobu. To by dotyčný musel být blázen. Všichni toužíme mít dost peněz, protože dostatek takových finančních prostředků rovná se dostatek všeho. Vyjma problémů.

Ať se zeptáme kohokoliv, každý nám potvrdí, že o peníze stojí. A že kdyby jich mohl mít víc, bral by to a nabíral by si, kolik by jenom unesl. Ale smůla je v tom, že nám je nikdo takto nenabízí. Nikdo se za námi nehoní, aby nám nějaké ty peníze vnutil, a pokud už nám je někdo aspoň nabízí, pak většinou jen jako půjčku. A když jsme ve finanční tísni, můžeme být rádi, že je to aspoň tak. Že nám v nouzi někdo aspoň půjčí, když už nás nechce finančně obdarovat.

eura ve tmě

Ale touží všichni aspoň po tom, aby nám mohli půjčit? Ani to ne. Ani když se jim to má díky úrokům a případně i dalším poplatkům vyplatit. Někdo je sice ochotný nám půjčku nabídnout, ale nedá nám ji, dokud se neujistí, že mu všechno splatíme tak, jak si to bude přát a jak se na tom dohodneme.

A tak se my lidé nejednou marně pokoušíme dostat půjčku od banky. Bankovních nabídek je sice dost, ale abychom je dostali, potřebovali bychom hodně vydělávat a mít čisté registry dlužníků. A to kdekdo z nás bohužel nemá.

eura mince

A co dělají ti, jimž banky nepůjčí? Pro ty je tu nejlepší nebankovní americká hypotéka Hypotéka bez registru. I když mají jenom nemovitost a nějaký příjem, uspějí se žádostí o ni, protože tady stačí dát nemovitost do zástavy a je klid.

Pokud se tedy lidé potýkají s finančními problémy, najdou řešení, když ho chtějí najít. Protože řešení existuje. A už pomohlo mnoha lidem. A jistě ještě mnoha dalším pomůže od jinak neřešitelných finančních starostí. A to je něco, co je pro spoustu lidí dobrá zpráva.