Ženy to mají s oblékáním těžší. Ještě před pár lety se za svoje tělo styděla většina žen. Nechtěly, aby jejich ňadra byla terčem posměchu, což se ale bohužel děje dodnes. Stačí když nemají dokonalý tvar jako prsa z reklamy na kliniku plastické chirurgie, a už ji společnost posílá pomalu do pytle od brambor. I mezi celebritami se občas stane nějaká kauza, kdy nejen kolegové a kolegyně z branže, ale i bulvár, zesměšňuje něčí vzhled, což by mělo být zcela nepřípustné. Je vidět, že jsme se jako společnost zase tak moc neposunuli. Naštěstí ale ženy mají daleko více možností než před lety.

Jednou z možností jak se nemuset bát oblékat co s vám líbí, je neviditelná podprsenka. Pod mnohé kousky klasickou podprsenku nelze nosit, protože by byla vidět, což nevypadá dobře. Ženy si tak odpírají nošení třeba kousků s holými zády, větším výstřihem nebo průhledné živůtky u šatů. Je to škoda, protože si stačí vzít právě tento typ podprsenky, a máte problém vyřešený. Klasickou podprsenku mít nebudete a ta neviditelná se tak nejmenuje pro nic za nic.

barevné podprsenky

Proč je neviditelná?
– Nemá klasické zapínání
– Drží sama, takže nemá ramínka
– Dá se koupit nejen v tělové barvě – není tedy vidět

žena v prádle

Díky svým vlastnostem ji pod oblečením poznáte jen velice těžko. Má tu výhodu, že je vyrobená ze silikonu, díky čemuž perfektně přilne k tělu a není vidět ani po tričkem, ani pod večerní róbou. Stojí za to ji vyzkoušet, velice rychle si na ni zvyknete. Nikde netlačí jako normální podprsenka, takže vás nic nebude bolet. Mohou ji nosit i ženy s plnějším dekoltem, ale není optimální na denní nošení. Klasická podprsenka by měla umět prsa podržet, což se děje hlavně díky ramínkům, která tato podprsenka nemá. I přesto si ji můžete koupit a nosit alespoň občas třeba pod společenské šaty. Tuto podprsenku volí i nevěsty pod krajkové svatební šaty, kde se bez podprsenky neobejdou.