Kdo uvažuje nad tím, že si zřídí firemní virtuální sídlo v Praze 1, získá tím řadu výhod, mezi něž patří i reprezentativní prostory. Má pak k dispozici zasedací místnost, kde lze provádět většinu administrativních kroků ve spolupráci s různými firemními partnery. Kanceláře poslouží pro projednávání smluvních ujednání, pro podpisy nájemních smluv u pronájmů skladových a výrobních prostor, pro školení zaměstnanců, pro prezentace výrobků či služeb některým zákazníkům a další činnosti, které jsou nezbytné pro chod firmy, a lze je zajistit administrativní cestou.

centrum Prahy

Jednou z předností virtuálních sídel v centrech velkých měst je velmi široký rozsah dalších služeb, které jsou v místě na dosah ruky. Kupříkladu v Praze 1, pokud potřebujete zajistit občerstvení, nákup kancelářských potřeb a řezaných či pokojových květin a rostlin pro reprezentativní účely, není žádný problém toto opatřit ve velmi krátkém čase. Dalším výrazným plus je Praha jako taková, co se týče procházky městem a zajištění odpočinku pro vaše hosty.

Pražský hrad a okolí

Jen si představte, že za vámi přijede obchodní partner až z Düsseldorfu, a vy jej pohostíte chlebem s máslem na vaší zahradě, kde se prohání váš chundelatý pes a neustále někoho obtěžuje, od sousedů zavání zápach chovaných vepřů a ozývá se odtud kdákání slepic, které svým křikem přehlušuje obchodní jednání. Pro filmový scénář pokračování trilogie „Slunce seno…“ je to jistě zábavné, ale pro reprezentativní účely vaší firmy určitě ne.

Využijte centrum Prahy k návštěvám restaurací, kaváren, vináren, čajoven, bister, pizzerií a dalších podobných podniků. Projděte si Prahu po parcích, z nichž mnohé nenaleznete v žádné světové metropoli. Praha je velmi členitá, pestrá a zajímavá, co se týče přírodních krás, které tu vhodně doplňují Kampu, Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Petřín, Vyšehrad, Trojský zámeček a další památky.